1. Умови оплати за товар.

Оплату за товар можна здійснити наступними способами:
     1.1. Передплата 100% за товар з подальшою його відправкою вибраним вами способам згідно п. 4 даного розділу.
     1.2. Передплата 150 грн за кожну відправлену пару з оплатою решти суми після отримання товару післяплатою. 

2. Способи оплати товару.

    2.1. Готівкою.

          2.1.1. При купівлі товару при самовивозі з пункту видачі товарів.

          2.1.2. Оплата кур'єру служби доставки «Нова пошта» при отриманні товару за вказаною адресою.

          2.1.3. При отриманні товару у відділенні кур'єрської служби «Нова пошта».

    2.2. Оплата банківською картою.

    Оплатити товар на сайті нашого інтернет магазину можна будь-якою українською банківською картою Visa / MasterCard за допомогою безпечної платіжної системи LiqPay.

    2.3. Безготівковий розрахунок.

    При безготівковій оплаті менеджер магазину відправляє Вам по електронній пошті рахунок-фактуру з реквізитами оплати, який Ви можете оплатити в будь-якому з банків.

При оплаті за безготівковим розрахунком, банк стягує комісію за користування даною послугою (за тарифами банку).

3. Система повернення грошей на наступні покупки "Кешбек".
При купівлі товару з ярликом "кешбек 5%" ... "кешбек 20%, кожен клієнт отримує у вигляді бонусів суму рівну 5% - 20% від вартості товару відповідно.  Цю суму можна бути використати на здійснення подальших покупок в нашому магазині.

ВАЖЛИВО !!! Для постійних клієнтів "кешбек" знімається моментально у вигляді додаткової знижки, наприклад: якщо ціна товару состовляет 1450 грн, то "кешбек 20%" буде дорівнює 290 грн і остаточна ціна для постійних клієнтів буде дорівнює 1160 грн. Клієнти, які зробили покупку в інтернет магазині "Башмачки" вперше, зможуть скористатися даною знижкою при наступній покупці, але не раніше 14 календарних днів з моменту здійснення першої покупки.

 

4. Способи доставки товару.

4.1. Доставка експрес-службою "Нова пошта" здійснюється в вибране вами відділення і за рахунок Покупця по тарифам "Нової пошти", за винятком товарів з логотипом "Безкоштовна доставка".

4.2. Самовивезення доступне при оформленні замовлення на сайті і після перевірки менеджером його наявності в пункті видачі інтернет магазину.

4.3. Доставка кур'єром по Києву і Україні здійснюється експрес-службою "Нова пошта" за рахунок Покупця по тарифам "Нової пошти", за винятком товарів з логотипом "Безкоштовна доставка".

5. Повернення товару належної якості.

При поверненні товару належної якості, в разі якщо товар не підійшов Покупцеві з якої-небудь причини, наприклад, не підійшов розмір або не сподобалася модель, вартість доставки в дві сторони здійснюється за рахунок Покупця, навіть за умови, якщо за доставку товару з логотипом "Безкоштовна доставка "оплатив Продавець. В даному випадку, вартість доставки, сплачена Продавцем, буде утримана з виконаної передплати відповідно до пункту 1.1 або 1.2.